O nás

Garantem projektu hraozlato.cz, nakupzlato.cz a nakupzlato.sk, jakož i obchodů se vzácnými kovy je společnost FINOD s.r.o. Tato společnost byla založena v roce 2002 za účelem poskytovat klientům poradenství v oblasti finančních a investičních služeb.

Vzhledem ke zvýšené poptávce klientů a situaci na trhu se od počátku roku 2009 kromě prodeje klasických finančních produktů specializujeme na poradenství a prodej věcných hodnot, zejména vzácných kovů. V současné době patříme mezi největší obchodníky se vzácnými kovy v ČR. Nabízíme několik produktů v oblasti vzácných kovů a jejich nabídku budeme neustále rozšiřovat.

Naše služby nabízí klientům po celém území ČR několik set profesionálně vyškolených poradců a několik makléřských společností. Naše produkty využívají již tisíce spokojených klientů.

V roce 2011 jsme společně s našimi obchodními partnery otevřeli 80 kontaktních míst (poboček) po celé ČR. Budujeme síť spokojených a zajištěných profesionálních poradců po celém území ČR a nabízíme jejich prostřednictvím zajímavé produkty. Zakládáme si na serióznosti, čestnosti, průhlednosti a splněných slibech.

Kontaktní adresa:

FINOD s.r.o.
Dolní Valy 655
688 01 Uherský Brod
tel. +420 605 563 467

info@nakupzlato.cz

hraozlato

Obecné informace o společnosti

FINOD spolupracuje s celou řadou významných bank, pojišťoven a dalších mezinárodních společností, poskytujících finanční služby. Přesto je však společnost FINOD na svých partnerských společnostech nezávislá. Služby společnosti FINOD dnes již využívají tisíce spokojených zákazníků. Více na www.finod.cz.

Společnost FINOD s.r.o. je držitelem všech Osvědčení ČNB nebo ŽÚ, které ke své činnosti potřebuje:

  • Licence "pojišťovací makléř" udělenou MF ČR, č.j. 325/52414/2003
  • Registrace "investičního zprostředkovatele" vydané KCP ČR, č.j. 43/R/132/2004/1 (dnes ČNB)
  • Registrace na úřadu pro ochranu osobních údajů
  • Oprávnění poskytovat vzdělávání za účelem dosažení odborné způsobilosti č.j. 19354/001/03/S
  • Pojištění profesní odpovědnosti za škodu způsobenou z výkonu činnosti
  • Osvědčení o zápisu do registru pojišťovacích zprostředkovatelů dle zák. č. 38/2004 sb. (ČNB)
Výherci 2013